Dokončili jsme přesun na vlastní servery

Jiří Klos avatar
Jiří Klos
31. 05. 2020
Dokončili jsme přesun na vlastní servery. Přesunuli jsme naši aplikaci na vlastní server. Nemusíme se tak s nikým dalším dělit ani o výkon ani o rychlost připojení. Používáme protokol https, takže data mezi Vaším počítačem a našimi servery proudí v zašifrované podobě.

Dokončili jsme přesun na vlastní servery. Přesunuli jsme naši aplikaci na vlastní server. Nemusíme se tak s nikým dalším dělit ani o výkon ani o rychlost připojení. Používáme protokol https, takže data mezi Vaším počítačem a našimi servery proudí v zašifrované podobě.

Classory LiveClass nepotřebuje instalaci!
Classory Založit LiveClass
Běží na všech typech zařízení. Stačí mít prohlížeč.

Kam dále?

Výhody registrace


vyhody registrace draw

Vytvářejte LiveClass ještě snadněji a rychleji, bez opakovaného vyplňování stejných údajů. Přihlašte se a nastavte si LiveClass podle svých představ.

Přihlášení / Registace

Aktuality


Překročili jsme 100 000 minut!

Naši uživatelé strávili v LiveClass již více než 100 000 minut. Prostředí naší webové aplikace neustále zlepšujeme tak, abychom Vám mohli nabídnout nejsnadnější a uživatelsky nejpřívětivější prostředí. Proto nás velmi těší, že LiveClass rádi využíváte. #classory #liveclass #webinar #videoconference #pracovnipohovor #onlinespoluprace

21.10.2020

Přijímáme platební karty

Od dnešního dne u nás můžete zaplatit prostřednictvím platební karty. K platbám využíváme platební bránu společnosti ComGate. Jednejte rychle, dokud jsou ceny tak nízko! 😊 Vedle placené LiveClass pro až 100 účastníků nabízíme také variantu ZDARMA! #classory #liveclass #webinar #videoconferencing

18.08.2020